Департамент
з підвищення конкурентоспроможності регіону

Харківської обласної державної адміністрації

03.jpg

 5 та 6 листопада Німецьким товариством міжнародного співробітництва,  в рамках проєкту «Підтримка українських громад у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» для ЦНАП та УСЗН Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей проведено підсумкову конференцію «Розвиток центрів надання адміністративних послуг та інституцій соціального захисту населення».

Харківську область представляли ЦНАП та УСЗН міст Первомайський, Ізюм, Куп’янськ та Чугуїв, Мереф’янська та Новодолазька ОТГ,  Балаклійська, Дергачівська та Лозівська РДА, а також Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону обласної державної адміністрації і  відділ розвитку територіальних громад, інвестицій та проєктного менеджменту виконавчого апарату Харківської обласної ради.

У промовах до учасників конференції директор проєкту Майк Маттес, доктор Дітер Шіманке зазначили що Німеччина активно підтримує розвиток адміністративних та соціальних послуг в Україні та сьогодні дуже важливо напрацювати подальші кроки, врахувати найкращі практики та засвоєні уроки у напрямках удосконалення послуг для місцевих громад, надання послуг у віддалених населених пунктах та інтеграції соціальних послуг в ЦНАП.

Олександр Каменчук – керівник експертної групи координації адміністративних послуг та адміністративних процедур Директорату публічної адміністрації Секретаріату Кабінету Міністрів України виступив з підтримкою подальшого розвитку сфери ЦНАП.

В ході конференції проведені пленарні засідання, презентовані кращі практики підтримки GIZ (Матеріалами  ділилася Вікторія Гладкоскок, начальник ЦНАП Нововодолазької ОТГ),  робота в групах щодо покращення надання адміністративних послуг та  інтеграція соціальних послуг в ЦНАП.

 

За результатами заходів напрацьована концепція подальшої підтримки  GIZ для подальшого розвитку ЦНАП та УСЗН,  їх подальша співпраця для створення ефективної системи надання послуг населенню. Підсумком конференції стало вручення директором проєкту Майком Маттесом сертифікатів громадам – учасникам менторської програми «Удосконалення адміністративних і соціальних послуг».


Довідково:

Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках Ініціативи інфраструктурної програми для України впроваджуються наступні проекти:

  • Розвиток соціальної інфраструктури у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб (проведення будівельних робіт);
  • Підтримка українських громад у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб (розвиток спроможностей громад);
  • Психосоціальна підтримка та управління конфліктами (розвиток спроможностей громад).

В Харківській області реалізовується 30 мікропроектів у 14 районах області (Балаклійський, Барвінківський, Богодухівський, Борівський, Великобурлуцький, Вовчанський, Зачепилівський, Золочівський (ОТГ), Лозівський, Нововодолазький (ОТГ), містах Ізюм, Куп’янськ, Первомайський, Чугуїв).

За напрямком покращення якості надання послуг та розвиток мережі ЦНАП м. Харкова, м. Чугуєва, м. Первомайський, м. Ізюм, м. Куп’янськ, Балаклійської та Лозівської районних державних адміністрацій та управління соціального захисту Барвінківської районної державної адміністрації та м. Дергачі отримали мобільні кейси для надання послуг громадянам, які не можуть отримувати послуг безпосередньо в установах ЦНАП.

 
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5