Департамент
з підвищення конкурентоспроможності регіону

Харківської обласної державної адміністрації

01.jpg

Лідерів громадянського суспільства, проєктних менеджерів, експертів з комунікації, активістів і волонтерів, які працюють в організаціях громадянського суспільства Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдови й України, запрошують взяти участь в онлайн-курсі зі сторітелінгу.

Про курс вдруге оголосив фінансований Євросоюзом проєкт «Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства Східного партнерства» (Eastern Partnership Civil Society Facility). Його мета – допомогти представникам громадянського суспільства поліпшити комунікацію власних проєктів і залучити якомога більше людей за допомогою використання технік сторітелінгу.

Курс розпочнеться 29 жовтня і триватиме до 10 грудня.

Охочі взяти участь в курсі можуть заповнити онлайн-форму заявки за таким посиланням.

Останній термін подання заявки – 13 жовтня.

Учасників курсу обиратимуть, ґрунтуючись на їхньому досвіді та опису мотивації.

Проєкт «Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства Східного партнерства» – допомагає у створенні синергії між численними двосторонніми та регіональними ініціативами для громадянського суспільства; також він сприяє відтворенню та стійкості їхніх результатів. Він доповнює фінансову підтримку ЄС для діяльності, що її здійснюють організації громадянського суспільства, які є надважливими суб’єктами у просуванні реформ у країнах Східного партнерства та в досягненні очікуваних результатів Східного партнерства.


Детальніша інформація:

Оголошення про курс

Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства Східного партнерства

 

 
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1