Департамент
з підвищення конкурентоспроможності регіону

Харківської обласної державної адміністрації

12.jpg

За інформацією Посольства України в Японії, з квітня 2020 року деякі з торгово-промислових палат Японії розпочнуть видачу непреференційних сертифікатів про походження товару онлайн. Нова форма друкуватиметься в кольорі на білому папері та міститиме QR-код, за яким можна буде здійснити верифікацію сертифіката розміщено на сайті Міністерства розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України за посиланням.

ОГОЛОШЕННЯ щодо продовження терміну збору програм (проектів) для проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

Пандемія коронавірусу – це безпрецедентна глобальна криза, важка надзвичайна ситуація у сфері охорони здоровʼя для громадян, суспільства та економіки, від якої серйозно потерпають держави-члени ЄС і багато країн-партнерів, у тому числі Україна.

Фізичні особи – підприємці можуть вести облік доходів і витрат без використання книги обліку доходів, якщо ведення книги повинно було розпочатися після встановлення карантину. Відповідні зміни до Постанови №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” схвалив Кабінет Міністрів України 01 квітня.

На період карантину, з 12 березня та до 24 квітня, був встановлений ряд обмежувальних заходів, один з яких – заборона роботи закладів торгівлі, в тому числі, що здійснюють продаж книг обліку доходів.

На позачерговому пленарному засіданні одним з перших Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних і економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавирусной хвороби (COVID-2019)» (реєстраційний номер 3275).

Заходи доповнили і розширили перелік податкових і соціальних змін, введених на період карантину іншими законами від 17.03.2020.